Dwie wiaty, miejsce na rozpalenie ogniska, piękny widok na Zalew Wiślany i świeże powietrze. To wszystko czeka na turystów na nowym punkcie widokowym w Suchaczu. W poniedziałek został uroczyście oddany do użytku.
[gallery=4]98435[/gallery]Punkt widokowy powstał na terenie należącym do Nadleśnictwa Elbląg. Ma stać się magnesem, który będzie przyciągał nie tylko mieszkańców, ale przede wszystkim turystów. Na wszystkich czekają tutaj dwie wiaty, miejsce na rozpalenie ogniska i oczywiście piękne widoki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!