Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Czas na wielkie granie i wielkie emocje. W sobotę turniej drużyn podwórkowych

2017-06-16 13:41:00 (ost. akt: 2017-06-16 13:54:36)

Autor zdjęcia: Konrad Kosacz

Godziny dzielą nas od pierwszego gwizdka, który rozpocznie II Turniej Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego”. Na najlepszych czekają medale i nagrody, dla wszystkich dobra zabawa. Turniej rozegramy w sobotę (17.06) na boiskach przy ul. Skrzydlatej.

Zapowiadają się niesamowite emocje. Już w sobotę na boiskach przy ul. Skrzydlatej w Elblągu rozegramy II Turniej Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego”. Startujemy o godz. 9 i zachęcamy do kibicowania uczestnikom. Turniej rozegramy w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-16 lat oraz open.

Kciuki za uczestników sobotnich zmagań trzyma m.in. wojewoda Artur Chojecki, który objął patronat nad turniejem. Skierował do nich list, w którym wszystkim zawodnikom życzył wspaniałej zabawy, szlachetnej rywalizacji oraz wielkich, sportowych emocji.
— To piękny dzień dla młodych piłkarzy z Elbląga i okolic - dzień, w którym mają okazję zaprezentować boiskowe umiejętności wobec trenerów i kibiców, a także dać wyraz swojej piłkarskiej pasji, która wsparta pracą, cierpliwością, konsekwencją i uporem w przyszłości może zaowocować wspaniałą karierą na stadionach kraju i świata — napisał wojewoda Artur Chojecki. — Historia piłki nożnej niejednokrotnie pokazała, że najsławniejsze gwiazdy tej dyscypliny sportu często swoją podróż do największych aren świata zaczynały od osiedlowego boiska.

W sobotę będzie o co walczyć. Na najlepsze zespoły będą czekały medale i nagrody rzeczowe. Nagrodzimy także królów strzelców oraz najlepszych bramkarzy we wszystkich kategoriach wiekowych. Dla wszystkich będziemy mieli mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Czego można się spodziewać? Efektownych akcji, pięknych strzałów i jeszcze piękniejszych goli, a także wyśmienitych parad bramkarskich i zapału do gry ze strony uczestników.

Patronat nad organizowanym po raz drugi przez naszą redakcję Turniejem Drużyn Podwórkowych objęli również prezydent Elbląga Witold Wróblewski i starosta elbląski Maciej Romanowski.
— To ciekawa inicjatywa „Dziennika Elbląskiego”, która daje młodym zawodnikom i ich amatorskim drużynom możliwość sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności. Mam nadzieję, że turniej będzie stał na wysokim poziomie. Życzę sukcesów w organizacji przedsięwzięcia, które promuje aktywną postawę sportową — napisał do nas prezydent Wróblewski.

Wśród partnerów naszego turnieju jest także senator Jerzy Wcisła z Elbląga.
JK
http://m.wm.pl/2017/06/orig/nasi-patroni-partnerzy-394977.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB