Poniedziałek, 23 października 2017. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

IV-ligowcy znają już terminarz. Trzy drużyny z naszego regionu

2017-07-07 08:46:02 (ost. akt: 2017-07-07 09:02:51)
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie zdobył awans do IV ligi w tym roku

Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie zdobył awans do IV ligi w tym roku

Autor zdjęcia: Czytelniczka

Trzy drużyny z naszego regionu: Concordia Elbląg, Zatoka Braniewo i Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie będą występowały w nadchodzącym sezonie w IV lidze. Znany jest już wstępny terminarz rozgrywek.

1. kolejka — 12 sierpnia
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo — Zatoka Braniewo
Unia Susz — Concordia Elbląg

2. kolejka — 16 sierpnia
Concordia Elbląg — Motor Lubawa
Zatoka Braniewo — Unia Susz
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Tęcza Miłomłyn

3. kolejka — 19 sierpnia
Mrągowia Mrągowo — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
Motor Lubawa — Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym — Concordia Elbląg

4. kolejka — 26 sierpnia
Concordia Elbląg — Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo — Błękitni Pasym
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Rominta Gołdap

5. kolejka — 2 września
Pias Barczewo — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
Mamry Giżycko — Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec — Concordia Elbląg

6. kolejka — 9 września
Granica Kętrzyn — Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo — Tęcza Biskupiec
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Unia Susz

7. kolejka — 16 września
Motor Lubawa — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
Concordia Elbląg — Zatoka Braniewo

8. kolejka — 23 września
Granica Kętrzyn — Zatoka Braniewo
Orlęta Rema Reszel — Concordia Elbląg
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Błękitni Pasym

9. kolejka — 30 września
Mamry Giżycko — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
Concordia Elbląg — MKS Korsze
Zatoka Braniewo — Orlęta Rema Reszel

10. kolejka — 7 październia
MKS Korsze — Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska — Concordia Elbląg
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Tęcza Biskupiec

11. kolejka — 14 października
Concordia Elbląg — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
Zatoka Braniewo — Znicz Biała Piska

12. kolejka — 21 października
Tęcza Miłomłyn — Concordia Elbląg
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Zatoka Braniewo

13. kolejka — 28 października
Concordia Elbląg — Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo — Tęcza Miłomłyn
Orlęta Reszel — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie

14. kolejka — 4 listopada
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo — Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap — Concordia Elbląg

15. kolejka — 11 listopada
Concordia Elbląg — Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo — Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie

16. kolejka — 18 listopada
Granica Kętrzyn — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
Concordia Elbląg — Unia Susz
Zatoka Braniewo — Pisa Barczewo

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB