Reklama

Lato w formie. Gracjan Kalandyk wystąpił na koniec weekendu [zdjęcia]

14/08/2017 09:15

Koncert pochodzącego z Elbląga Gracjana Kalandyka na placu katedralnym zakończył kolejny weekend Lata w formie. Zobacz zdjęcia.

[gallery=4]100352[/gallery]Gracjan Kalandyk startował w telewizyjnych programach muzycznych: "X-Factor" w TVN oraz "The Voice of Poland" w TVP 2. W tym drugim programie dotarł aż do finałowego odcinka. W ubiegłym roku zgłosił się do preselekcji do udziału w Eurowizji, ale bez powodzenia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama