środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Wakacje z MOSiR. Dwie propozycje na czwartek

2017-08-16 10:55:51 (ost. akt: 2017-08-16 10:58:08)

Autor zdjęcia: MOSIR Elbląg

W najbliższy czwartek (17.08) na wszystkich, którzy wakacje spędzają w Elblągu, czekają dwie atrakcje. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na turniej tenisa stołowego oraz turniej mini siatkówki dla uczniów szkół podstawowych.

Wakacje z MOSiR-em trwają w najlepsze. Oprócz turniejów piłki nożnej, tenisa stołowego, czy koszykówki, przez całe wakacje odbywają się także turnieje mini siatkówki dla dzieci ze szkół podstawowych.

Najbliższy rozegrany zostanie w ten czwartek (17.08) o godz. 16.30 na Orliku Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Piłsudskiego. Będą to już czwarte tego lata zawody siatkarskie dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane będą piętnaście minut przed rozpoczęciem zawodów.

Także w czwartek (17.08) o godz. 10 rozpocznie się trzeci tego lata turniej tenisa stołowego. Zawody tradycyjnie odbędą się w hali lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Zapisy przyjmowane będą na kwadrans przed rozpoczęciem imprezy. W zależności od ilości zgłoszonych graczy w turnieju prowadzona będzie osobna klasyfikacji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i dla dorosłych, niezrzeszonych w klubach sportowych.

Więcej informacji o zajęciach sportowo-rekreacyjnych organizowanych w naszym mieście można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji — [http://www.mosir.elblag.eu/wakacje_z_mosirem_2017.p457" Wakacje z MOSiR-em 2017]tutaj[/url].

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB