Concordia Elbląg zremisowała z Motorem Lubawa [zdjęcia]

2017-08-16 19:29:49(ost. akt: 2017-08-16 22:12:51)

Kibice nie doczekali się goli. Piłkarze IV-ligowej Concordii Elbląg w środę zremisowali z Motorem Lubawa 0:0.
Spotkanie byłych III-ligowców stało na przeciętnym poziomie. W pierwszej połowie inicjatywę posiadali gospodarze, częściej przebywali pod bramką gości, ale nie mieli pomysłu na zdobycie gola. Groźniejsze sytuacje można było policzyć na palcach jednej ręki.

Najpierw w 11. min Sebastian Tomczuk z ośmiu metrów skierował piłkę obok słupka, a dziesięć minut później Kamila Kuczkowskiego uprzedził bramkarz gości Damian Suszczewicz. W rewanżu piłka po strzale z dystansu Arkadiusza Konicza (Motor) przeleciała nad bramką.

W 76. min Paweł Ewertowski uderzył z 18 metrów, a bramkarz gospodarzy odbił piłkę przed siebie. Przed szansą zdobycia gola stanął Roman Śnieżawski, ale po jego dobitce ponownie na wysokości zadania stanął bramkarz Concordii.