IV liga. Concordia Elbląg pokonała Mamry Giżycko [zdjęcia]

2017-08-27 13:49:39(ost. akt: 2017-08-27 13:58:55)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Piłkarze Concordii Elbląg pokonali w sobotę Mamry Giżycko 1:0 i uczcili w ten sposób obchody 30-lecia istnienia klubu.
Pierwsza część meczu była wyrównana, a bliżej objęcia prowadzenia była Concordia. Sebastian Tomczuk miał przed sobą tylko bramkarza gości, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez obrońcę Artura Kropiewnickiego. Kolejną dobrą sytuację do zmiany wyniku w 30 minucie miał Tomasz Bejuk. Z kilku metrów uderzył nad poprzeczką.

W drugiej połowie więcej do powiedzenia mieli elblążanie, a goście skupiali się przede wszystkim na obronie. W 68. min kibice zobaczyli, jak się później okazało, jedynego gola w tym meczu. Paweł Pelc dośrodkował tuż sprzed końcowej linii boiska, a podanie sfinalizował Bejczuk i z bliska umieścił piłkę w siatce.

W doliczonym czasie gry goście mogli doprowadzić do remisu, ale Jakub Waszkiewicz z pola karnego uderzył prosto w ręce bramkarza Concordii.