Sobota, 23 września 2017. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Kadra Kram Startu Elbląg na sezon 2017/18

2017-09-05 12:46:27 (ost. akt: 2017-09-15 13:33:52)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Dziewiętnaście piłkarek ręcznych liczy kadra Kram Startu Elbląg w sezonie 2017/18. Do drużyny dołączyło sześć nowych zawodniczek.

Zobacz także: Mecze Kram Startu Elbląg w pierwszej rundzie sezonu 2017/2018 Kram Start Elbląg w poprzednim sezonie zdobył brązowy medal mistrzostw Polski Piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg w pierwszej rundzie sezonu 2017/18 rozegrają pięć meczów przed własną publicznością oraz sześć na wyjazdach....
Prezes: Stanisław Tomczyński
Wiceprezes: Mariusz Iwankowski
Trener: Andrzej Niewrzawa
Kierownik: Justyna Stelina
Fizjoterapeuta: Krzysztof Garczarczyk

Przyszły:
Hanna Yashchuk (Pogoń Szczecin), Kararzyna Kozimur (MKS Lublin), Barbara Choromańska (Olimpia-Beskid Nowy Sącz), Aleksandra Dorsz (Vistal Gdynia), Justyna Świerczek, Daria Szynkaruk (obie MTS Kwidzyn).

Ubyły:
Dominka Grobelska (Energa AZS Koszalin), Magdalena Szopińska (MTS Kwidzyn), Paulina Muchocka (SG 09 Kirchhof, Niemcy), Ewa Andrzejewska (Toulon St. Cyr Var HB, Francja).
KADRA KRAM STARTU ELBLĄG
Imię i nazwiskoPozycja na boiskuData urodzeniaWzrostWagaBramki
Sołomija Szywerskabramkarka6.08.197717270
Klaudia Powagabramkarka4.01.199717974
Alicja Klarkowskabramkarka11.08.199717262
Barbara Choromańskaobrotowa26.01.199717565
Aleksandra Dankowskaobrotowa20.03.198917680
Aleksandra Dorszobrotowa17.10.1995170684
Aleksandra Stokłosaobrotowa16.04.1999178724
Magda Balsamskrzydłowa20.09.1996172646
Daria Szynkarukskrzydłowa19.05.1998173636
Dominika Hawryszkoskrzydłowa30.01.199816358
Daria Gerejskrzydłowa26.04.1996166624
Joanna Wagarozgrywająca02.07.1985175652
Sylwia Lisewskarozgrywająca31.05.19861848317
Aleksandra Jędrzejczykrozgrywająca12.04.1990167707
Patrycja Świerżewskarozgrywająca05.03.1996178705
Aleksandra Kwiecińskarozgrywająca30.04.1996170733
Hanna Yashchukrozgrywająca13.10.1987168643
Katarzyna Kozimurrozgrywająca09.06.1994180743
Justyna Świerczekrozgrywająca17.02.1998180661

zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB