Adam Stachowiak wygrał wyścig kolarski w Elblągu [zdjęcia]

2017-09-10 17:36:25(ost. akt: 2017-09-10 21:03:27)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Adam Stachowiak (UCI Continental Team Voster Uniwh) wygrał rozegrany w niedzielę w centrum Elbląga międzynarodowy wyścig kolarski o puchar prezydenta miasta.
W niedzielę (10.09) w Elblągu został rozegrany Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Elbląga. W kategorii open wystartowało 22 zawodników, którzy mieli do przejechania 34 okrążenia wiodące ulicami: Hetmańską, Tysiąclecia, Rycerską i Giermków. Podczas kolejnych okrążeń kolarze zdobywali punkty, które decydowały o ostatecznej kolejności. Wyścig wygrał Adam Stachowiak (UCI Continental Team Voster Uniwh), któremu w odniesieniu sukcesu nie przeszkodziło nawet to, że w połowie dystansu złapał gumę.