Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Który dzielnicowy jest najpopularniejszy?

2017-09-17 16:00:00 (ost. akt: 2017-09-27 08:23:43)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Trwa głosowanie na najpopularniejszych dzielnicowych w Elblągu i powiecie elbląskim. Głosowanie za pomocą sms-ów trwa do 26 października do godziny 23.59.

W Elblągu oraz powiecie elbląskim jest ich ponad 40. Mowa o policjantach dzielnicowych. To do nich często jako pierwszych zwracamy się z prośbą o pomoc. Jednego dnia jest nauczycielem w szkole, następnego pełni służbę patrolową. Nic dziwnego, że dzielnicowy to najbardziej wszechstronny policjant w komendzie - często nazywany „policjantem pierwszego kontaktu”. Przemoc w rodzinie, konflikty sąsiedzkie, włamania do piwnic, uzależnienie od narkotyków - policjanci dzielnicowi pomagają mieszkańcom uporać się z wieloma różnymi problemami.

Trwa nasz plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego Elbląga i powiatu elbląskiego. Który Waszym zadaniem wzbudza największe zaufanie i co najważniejsze najlepiej sprawdza się w swojej pracy? Głosowanie odbywa się w dwóch kategoriach: najpopularniejszy dzielnicowy w Elblągu oraz najpopularniejszy dzielnicowy w powiecie elbląskim.

W tej pierwszej kategorii, by poprzeć swojego faworyta należy wysłać sms pod nr 71160 o treści de.dm.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu dzielnicowemu (lista poniżej), w przypadku powiatu elbląskiego także należy wysłać sms pod nr 71160, ale o nieco innej treści de.dp.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu dzielnicowemu. Koszt jednego sms’a w obu przypadkach wynosi 1,23 zł z VAT. Głosowanie trwa do 26 października 2017 r. do godziny 23.59. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów.

Regulamin plebiscytu na www.dziennikelblaski.pl. Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.
AKT

Najpopularniejszy dzielnicowy w ElbląguNajpopularniejszy dzielnicowy powiat elbląski