Siatkarze Ataku Elbląg z Pucharem Polski

2017-09-25 13:25:02(ost. akt: 2017-09-25 13:31:38)

Autor zdjęcia: Atak Elbląg

Niepełnosprawni sportowcy Ataku Elbląg wywalczyli w niedzielę Puchar Polski w siatkówce na siedząco. W decydującym spotkaniu pokonali Start Wrocław 3:1.
We Wrocławiu w miniony weekend rozegrano Puchar Polski w siatkówce na siedząco, który był jednocześnie pierwszym turniejem mistrzostw Polski. Wystartowało 10 drużyn, a w tym gronie świetnie spisał się IKS Atak Elbląg.

Pierwszego dnia siatkarze z Elbląga pokonali w grupie: kobiecą reprezentację Polski 2:0, Start Wrocław 2:1 i Start II Wrocław 2:0, pewnie awansując do kolejny gier. W półfinale Atak pokonał Start Szczecin, a w finale okazał się lepszy od drużyny z Wrocławia zwyciężając 3:1 i zdobywając Puchar Polski.

\\\ SKŁAD ATAKU:
Sergiej Szewczenko, Denis Buczenko, Krzysztof Wojtaszek, Dariusz Fercho, Jarosław Czyżewski, Andrzej Młynarczyk, Mariusz Wojdag, Marcin Hebda, Łukasz Biedrzycki, Jacek Kozłowski, Oskar Woźny i Dawid Woźny. Trener Tomasz Woźny.

\\\ KOŃCOWA KLASYFIKACJA PP
1. Atak Elbląg, 2. Start Wrocław, 3. Start Szczecin, 4. KSI NDRA Kazimierz, 5. IKSR Jelenia Góra, 6. Lew Legnica, 7. Start Lublin, 8. kadra kobiet, 9. Start Łódź, 10. Start II Wrocław.