Derby w Jegłowniku. Dwa karne, czerwona kartka i zwycięstwo lidera [film, zdjęcia]

2017-10-15 17:41:10(ost. akt: 2017-10-15 18:02:07)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Zespoły B klasy rozegrały w niedzielę mecze 9. kolejki spotkań. Ciekawie było w Jegłowniku, gdzie miejscowy Agat przegrał z liderem Pomowcem Gronowo Elbląskie 1:3 (0:0).
• AGAT JEGŁOWNIK — POMOWIEC GRONOWO ELBLĄSKIE 1:3 (0:0)
0:1 — Buczek (karny), 1:1 — Rogala (karny), 1:2 — Borecki, 1:3 — Lewandowski; czerwona kartka: Stelmach (Agat)

W derbach gminy Gronowo Elbląskie nigdy nie brakuje emocji. I tak też było w niedzielę. W pierwszej połowie kibice nie doczekali się bramek. Worek z golami rozwiązał się w drugiej części spotkania. Już w pierwszych 10 minutach po przerwie sędzia podyktował dwa rzuty karne - dla każdej drużynie po jednym, które zostały zamienione na bramki.
Nieszczęście gospodarzy zaczęło się od czerwonej kartki dla grającego trenera Dariusza Stelmacha. Lider z Gronowa Elbląskiego wykorzystał przewagę jednego zawodnika i w zaledwie kilka minut rozstrzygnął losy pojedynku, strzelając dwie bramki.