Reklama

Święto Niepodległości w Tolkmicku

06/11/2017 09:12

W sobotę (11.11) w Tolkmicku odbędą się po raz pierwszy gminne obchody Święta Niepodległości.

Święto Niepodległości rozpocznie się o godz. 18 mszą w intencji Ojczyzny w kościele w Tolkmicku.

— Po mszy zapraszamy na spotkanie patriotyczne na Placu Wolności przed ratuszem. Będą recytacje utworów i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Każdy będzie miał okazję skosztować rogalika w biało-czerwonym lukrze i wypić gorące kakao — zapowiada Daniela Bukowska z parafii w Tolkmicku, która jest jednym z organizatorów wydarzenia.
daw
[media]426419[/media]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama