4 grudnia salę koncertową Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych wypełnią mali melomani. W ramach programu „A anieli grają” EOK zrealizuje kolejną odsłonę cyklu koncertów “Muzyka dla ucha Malucha II" w ramach Kultury Dostępnej.
W grudniu w Szkole Muzycznej odbędzie się już ostatni w tym roku koncert EOK skierowany do najmłodszych słuchaczy. Elbląscy Kameraliści wspólnie z Chórem Dziecięcym Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu zaprezentują dzieciom kolędy z różnych stron świata oraz świąteczne arcydzieła muzyki klasycznej. W programie znalazły się m.in.: kolędy „Cicha noc”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Bóg się rodzi”, „Wśród nocnej ciszy” oraz znana piosenka „Jingle Bells”. W ramach koncertu zaplanowano gry i zabawy z Mikołajem oraz wspólne śpiewanie kolęd. W specjalnie wydzielonej przestrzeni zostaną przygotowane akcesoria, z których dzieci przygotują ozdoby świąteczne. Uczestnicy udekorują także choinki, znajdujące się w Sali Koncertowej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!