Tradycją biblioteki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu stało się zapraszanie na spotkanie autorskie pisarki elbląskiej Wioletty Piaseckiej.
[gallery=4]103459[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!