Ta porażka boli tym bardziej, że remis i rzuty karne były tak blisko. A jednak to rywal cieszył się ze zwycięstwa. Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg przegrali w środę przed własną publicznością z Chrobrym Głogów 28:29 (14:14). Goście decydującą bramkę zdobyli w ostatniej minucie meczu!
[gallery=4]103757[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!