Każdy może pomóc. W Elblągu rozpoczęła się zbiórka fantów, które zostaną wylicytowane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także we wtorek (19.12) elbląski sztab WOŚP rozpoczął pierwsze aukcje.
— Może to być dosłownie wszystko: zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd., ale również usługi np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp. Czekamy na Was aż do dnia finału — informuje Bogusław Milusz, szef elbląskiego sztabu WOŚP.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!