Reklama

Auto w rowie. Zderzenie dwóch osobówek w Kamionku Wielkim [zdjęcia]

03/01/2018 14:33

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w środę w Kamionku Wielkim (gm. Tolkmicko), gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i ford. W efekcie volkswagen obrócił się i wpadł do przydrożnego rowu. Do szpitala został zabrany jeden z pasażerów tego auta.

Do środowego (03.01) wypadku w Kamionku Wielkim doszło około godz. 13.20. 40-letnia kobieta, kierująca volkswagenem bora, jechała drogą 503 w stronę Suchacza. W jej samochód uderzył wyjeżdżający z osiedlowej drogi 20-letni kierowca forda focusa. W wyniku zderzenia volkswagen obrócił się i wylądował w przydrożnym rowie.

Volkswagenem podróżowały trzy osoby. Jeden z pasażerów uskarżał się na bóle w barku i został odwieziony do szpitala w Elblągu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kierowca forda, a także okoliczni mieszkańcy, zwracali uwagę, że wyjazd z drogi osiedlowej, przy którym doszło do wypadku jest bardzo trudny. Jak mówili często kierowcy przejeżdżający drogą 503 przez Kamionek Wielki nie pamiętają o dostosowaniu się do ograniczenia prędkości w tym miejscu.
- Kiedyś jak tutaj policjanci częściej stawiali z radarem, to było bezpieczniej - mówił jeden z mężczyzn.

[gallery=4]104237[/gallery]


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama