Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Studniówki 2018. Uczniowie Zespołu Szkół Pijarskich zatańczyli poloneza [zdjęcia]

2018-01-13 20:46:25 (ost. akt: 2018-01-13 21:27:09)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Tradycyjny polonez otworzył studniówkę uczniów Zespołu Szkół Pijarskich w Folwarku Żuławskim w podelbląskim Władysławowie.

Zobacz także: Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Studniówki 2018 w Elblągu - zobacz zdjęcia! Zobacz, jak na studniówkach bawią się elbląscy uczniowie!
Studniówkę uczniów Zespołu Szkół Pijarskich otworzył tradycyjny polonez. Po nim był czas na życzenia i podziękowania.
— Życzę wam tego abyście mieli odwagę rzeczywiście oddać wszystko Jezusowi na waszej drodze życia — mówił ojciec Rafał Roszer, dyrektor Zespołu Szkół Pijarskich.

Nie zabrało także życzeń dotyczących matury.
— Życzę, żebyście umiejętnie potrafili wykorzystywać to, co zdobyliście przez te lata — mówił ojciec Roszer. — Żebyście z takim spokojem, cierpliwością, wytrwałością potrafili waszą mądrość i wiedzę przelać na papier ku uciesze waszej, waszej rodziców i egzaminatorów, którzy będą sprawdzali wasze prace. Bądźcie odważni, radośni, wytrwali i nie bójcie się oddać wszystkiego co macie Jezusowi — dodał.

Szczególnie wzruszające podziękowania uczniowie skierowali w stronę rodziców.
— Tego wieczoru możecie dostrzec pierwsze oznaki naszej dorosłości. Jak zapewne się domyślacie, nie byłoby to możliwe bez waszej troski, miłości i wsparcia — mówili. — Chcielibyśmy z całego serca podziękować wam za trud wychowania, poświęcony czas, za to, że zawsze jesteście przy nas i pomagacie nam w najcięższych chwilach, za waszą nieustanną obecność, za umożliwienie nam rozpostarcia skrzydeł do samodzielnego lotu. Wiemy to tylko słowa, ale i tak chcemy prosto wyrazić naszą wdzięczność, za nasze cudowne dzieciństwo, za dobry początek dojrzałości, za ten bal studniówkowy.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB