środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

10-latka z Elbląga w „The Voice of Kids”. Podbije serca jury?

2018-01-18 09:24:47 (ost. akt: 2018-01-18 09:55:57)
Swietłana podczas występu w Swietłogorsku

Swietłana podczas występu w Swietłogorsku

Autor zdjęcia: arch. rodzinne

10-letnia Swietłana Boguska z Elbląga wystąpi w najbliższą sobotę (20.01) w przesłuchaniach do programu „The Voice Kids”.

Już w sobotę (20.01) o godz. 20.05 na scenie programu "The Voice of Kids" zobaczymy Swietłanę Boguską, 10-latkę z Elbląga. Czy podbije serca jury i będziemy ją mogli oglądać w kolejnych odcinkach programu? Jaką piosenkę zaprezentuje Swietłana?

Dziewczynka mimo, że ma zaledwie 10 lat, ma za sobą już duży międzynarodowy sukces. Wykonaniem utworu "Tańczące Eurydyki" Anny German podbiła serca jurorów festiwalu w Swietłogorsku w ubiegłym roku. Pokonała wszystkich wokalistów w swojej kategorii wiekowej, z kilku krajów, między innymi z Łotwy, Rosji, Litwy.

Chociaż Swietłana ma wiele hobby (jazda konna, czy zajęcia plastyczne) jednak muzyka jest na pierwszym miejscu i to od urodzenia, a nawet... wcześniej.

— Gdy byłam ze Swietłaną w ciąży, słuchałam bardzo dużo muzyki. To na pewno miało wpływ, że teraz jest tak muzykalna. Po kim odziedziczyła talent? Trudno powiedzieć. Ja również kocham muzykę, gdy byłam dzieckiem śpiewałam w szkolnym chórze — mówi Swietłana Boguska, mama dziewczynki.

— Gdy miała sześć, czy może siedem miesięcy, to już śpiewała, jeszcze nie umiała dobrze siedzieć, a już coś nuciła. Nawet mamy w rodzinnym archiwum takie nagranie — dodaje Krzysztof Boguski, tata Swietłany.

Zasady programu są niemal takie sam jak w „The Voice of Poland”.
Podczas przesłuchań w ciemno każdy z trenerów (Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Tomas i Baron) weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków. Na etapie bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: stypendium oraz możliwość wydania singla.

Przypomnijmy, że pochodząca z Elbląga 23-letnia Marta Gałuszewska wygrała ósmą edycję programu "The Voice of Poland".
daw

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Cichy #2423371 | 83.9.*.* 22 sty 2018 10:26

    Taaa...ten dzieciak realizuje niespełnione marzenia rodziców, a rodzice widzą w tym tylko kasę!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz