Olimpia przegrała sparing z Bytovią

2018-01-20 15:15:51(ost. akt: 2018-01-20 15:26:43)
Mateusz Szmydt (Olimpia Elbląg)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

W drugim meczu kontrolnym piłkarze Olimpii Elbląg przegrali w sobotę z Bytovią Bytów 1:3 (1:0). Jedynego gola dla żółto-biało-niebieskich strzelił Piotr Kurbiel.
Mecz odbył się w Stężycy. Olimpia prowadziła od 30. min z I-ligową Bytovią, po tym po strzale z rzutu wolnego skuteczną dobitką popisał się Piotr Kurbiel (zdobył już cztery gole w dwóch sparingach). W pierwszej połowie w składzie Olimpii wystąpili bardziej doświadczeni zawodnicy. W drugich 45 minutach elblążanie wystąpili w innym, bardziej młodzieżowym składzie.

To był drugi sparing Olimpii. Przed tygodniem żółto-biało-niebiescy rozgromili Cartusię Kartuzy 8:0.

BYTOVIA BYTÓW — OLIMPIA ELBLĄG 3:1 (0:1)
0:1 — Kurbiel (30), 1:1 — Surdykowski (60), 1:2 — Adamek (68), 1:3 — Hebel (88)
Olimpia: I połowa: Daniel — Filipczyk, Wenger, Lewandowski, Lisiecki, Korkliniewski, Danowski, Stępień, Szmydt, Bojas, Kurbiel; II połowa: Luka — Kop-Ostrowski, Wenger, Lewandowski, Balewski, Niburski, Rozumowski, Stępień (60. Bucio), Bradtke, Kołosow, Wieliczko