Trwa fatalna seria piłkarzy ręcznych Mebli Wójcik Elbląg. "Meblarze" w sobotę przegrali w Opolu z tamtejszą Gwardią i była to już ich trzynasta porażka z rzędu. Gospodarze zapewnili sobie sukces dopiero w ostatnim kwadransie.
Faworytem sobotniego meczu była Gwardia, która w grupie pomarańczowej zajmuje wysokie, trzecie miejsce. I zgodnie z przewidywaniami, już od samego początku opolanie postawili twarde warunki w obronie, uniemożliwiając „Meblarzom” dochodzenie do czystych pozycji strzeleckich. Sami nie bawiąc się w zawiłe kombinacje już po trzech minutach gry prowadzili 3:0 i od tego momentu kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Po kwadransie prowadzili 8:4.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!