Sparing numer 4. Olimpia zremisowała z Bałtykiem [zdjęcia]

2018-01-27 15:23:32(ost. akt: 2018-01-28 12:16:29)

Piłkarze II-ligowej Olimpii Elbląg w sobotę rozegrali czwarty mecz kontrolny. Drużyna Adama Borosa zremisowała z występującym w III lidze Bałtykiem Gdynia 0:0.
Sobotni sparing w Elblągu zakończył się bezbramkowym remisem. W pierwszej połowie najbliżej zdobycia gola dla żółto-biało-niebieskich był Patryk Wieliczko. W 29. min uderzył z pola karnego, ale piłka przeleciała minimalnie tuż nad bramką. W drugiej części spotkania Anton Kołosow w 80. min trafił w słupek.

We wcześniejszych meczach kontrolnych elblążanie pokonali Cartusię Kartuzy 8:0 oraz przegrali z Bytovią Bytów 1:3 i GKS Przodkowo 0:1.

Olimpia: I połowa: Daniel — Filipczyk, Lewandowski, Wenger, Nieburski, Lisiecki, Danowski, Stępień, Szmydt, Bojas, Wieliczko; II połowa: Tułowiecki — Kop-Ostrowski, Wenger, Niburski, Rozumowski, Korkliniewski, Balewski, Lisiecki, Kurbiel, Danowski (75 Ressel), Kołosow