Niedziela, 18 lutego 2018. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Trwają poszukiwania Kazimierza Śwista. Policja i rodzina apelują o pomoc

2018-02-13 16:24:00 (ost. akt: 2018-02-13 17:01:20)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Ponad tydzień temu wyszedł z domu i nie wiadomo, co się z nim stało. Elbląscy policjanci prowadzą poszukiwania 56-letniego Kazimierza Śwista. — Na razie nie ma w tej sprawie przełomu — mówi Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Funkcjonariusze liczą na pomoc osób, które widziały pana Kazimierza w dniu zaginięcia lub później.

W chwili zaginięcia Kazimierz Świst ubrany był w niebieskie spodnie typu jeans, czarną kurtkę, buty sportowe typu adidas, czarną czapkę. Zaginiony mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, jest smukłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru ciemny blond, oczy niebieskie.
Kazimierz Świst wyszedł z domu przy ul. Poprzecznej w Elblągu 5 lutego (poniedziałek) około godz. 9. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wiadomo, gdzie jest.

Elbląska policja dwa dni później opublikowała komunikat o jego zaginięciu. Na razie to jednak nie przyniosło żadnego przełomu w poszukiwaniach 56-latka.
— Udało się ustalić, że mężczyzna został zarejestrowany przez monitoring w jednym ze sklepów. Policjanci cały czas pracują nad wyjaśnieniem tej sprawy — zapewnia Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci apelują, by osoby które widziały lub wiedzą, gdzie może przebywać pan Kazimierz kontaktował się z policją pod nr tel. 997. O pomoc apeluje także rodzina zaginionego mężczyzny, która skontaktowała się z naszą redakcją.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB