Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo

2018-02-26 11:35:16 (ost. akt: 2018-02-26 11:37:34)
Policjanci obsługiwali 18 kolizji drogowych a także pracowali podczas wypadku drogowego, który miał miejsce pod Pasłękiem

Policjanci obsługiwali 18 kolizji drogowych a także pracowali podczas wypadku drogowego, który miał miejsce pod Pasłękiem

Autor zdjęcia: arch. KMP w Elblągu

W Nowych Kusach mężczyzna kierujący alfą romeo nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.

Policjanci w miniony weekend interweniowali 149 razy. Podczas interwencji wylegitymowali 384 osoby i zatrzymali 3 poszukiwanych. Funkcjonariusze prewencji skontrolowali 53 kierujących. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono 11 osób.

Obsługiwali 18 kolizji drogowych a także pracowali podczas wypadku drogowego, który miał miejsce pod Pasłękiem.

Było to w niedzielę około godziny 22.00. Tam w miejscowości Nowe Kusy mężczyzna kierujący alfą romeo nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierującego oraz pasażera przewieziono karetką do szpitala. Rozbite auto trafiło na policyjny parking. Policja prosi o rozwagę i ostrożność. Jest zima a przez to droga hamowania może się znacznie wydłużać.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 2 kierujących nie posiadających uprawnień. Przeprowadzili 389 badań na zawartość alkoholu u kierujących.
Informacja KMP w Elblągu
Czytaj e-wydanie

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB