W dobrym stylu piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg pokonały w środę Zagłębie Lublin 33:24 i awansowały do półfinału Pucharu Polski. W tej rundzie PP elblążanki zmierzą się z Pogonią Szczecin.
KRAM START ELBLĄG — ENERGA AZS KOSZALIN 33:24 (17:14)Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!