Za nami kolejny tydzień głosowania w plebiscycie na Super Sołtysa Powiatu Elbląskiego 2018. W pierwszej dziesiątce są dwie sołtyski z gminy Tolkmicko: Monika Jarkiewicz z Suchacza oraz Beata Ciołek z Pogrodzia.
[article]492379[/article]— Dzisiaj funkcja sołtysa jest daleko inna od tej, która pokutowała dziesiątki lat temu — mówi Beata Ciołek, sołtys Pogrodzia (gm. Tolkmicko), która w głosowaniu na SuperSołtysa Powiatu Elbląskiego 2018 r. zajmuje dziesiąte miejsce. — Być sołtysem to dzisiaj nie tylko zbierać podatki i od czasu do czasu postarać się o wykonanie nowej inwestycji. Teraz to praca każdego dnia, dbanie o o rozwój infrastruktury i tego, co już powstało. To wspólna integracja i współpraca na każdym szczeblu: gminy i mieszkańców — dodaje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!