Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Koncert Kev Fox w Elblągu

2018-03-05 15:18:04 (ost. akt: 2018-03-05 15:21:25)
Kev Fox

Kev Fox

Autor zdjęcia: arch. klubu Mjazzga

W sobotę 10 marca brytyjski wokalista i kompozytor zagra w elbląskim klubie Mjazzga.

Kev Fox to songwriter, gitarzysta i wokalista pochodzący z UK, od kilku lat mieszkający w Polsce. Album SMOLIK//KEV FOX który wspólnie stworzył z producentem i multiinstrumentalistą Andrzejem Smolikiem sprzedał się w platynowym nakładzie i został wyróżniony m.in. Fryderykiem 2016 za najlepszy album roku.

W lutym 2017 odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który jest zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Płyta od czerwca 2017 ma status platynowej. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva nabierają kompletnie nowej energii.

Podczas trwającej właśnie trasy koncertowej Kev Fox zabiera słuchaczy w świat akustycznych interpretacji zarówno nagrań stworzonych ze Smolikiem, jak i innych powstałych w czasie jego muzycznej kariery.

Początek koncertu godz. 20:15. Bilety w cenie 50 zł.
Informacja klubu Mjazzga
Czytaj e-wydanie


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB