Piątek, 23 marca 2018. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Miss Warmii i Mazur Elbląg już 24 marca. Nasi Czytelnicy wybierają swoją miss [zdjęcia]

2018-03-14 09:03:39 (ost. akt: 2018-03-15 17:38:59)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Już 24 marca w elbląskim teatrze odbędzie się finałowa gala Miss Warmii i Mazur Elbląg 2018. Swoją miss wybierają również nasi Czytelnicy. Głosowanie trwa do 23 marca do godz. 23.59. Dla zwyciężczyni naszego plebiscytu będziemy mieli Srebrną Różę i komplet biżuterii ufundowane przez Pracownię Złotniczo-Jubilerską Lecha Plewińskiego przy ul. 1 Maja 28 w Elblągu.


Finałowa gala Miss Warmii i Mazur Elbląg 2018 r. odbędzie się w sobotę, 24 marca w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Podczas tegorocznej edycji o koronę zawalczy 26 finalistek, w tym dwanaście pełnoletnich oraz szesnaście nastolatek.

— Gala nie tylko będzie konkursem piękności, ale stanie się wydarzeniem kulturalno-społecznym. Ciekawy program artystyczny oraz wiele niespodzianek dla publiczności spowoduje, że będziemy mogli wspólnie spędzić razem miło wieczór — informują organizatorzy z firmy D.G.M. Anna Samsel.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Trwa sprzedaż biletów na finałową galę. Można je kupować w w Akademii Makijażu i Urody Metamorfoza przy ul. Bednarskiej 14a oraz firmie Fantazja przy ul. Browarnej 24-26.

Tradycyjnie już swoją miss wybiorą także nasi Czytelnicy. Głosowanie właśnie się rozpoczęło. By poprzeć swoją faworytkę należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać de.miss.x - gdzie x to numer przypisany konkretnej kandydatce. Koszt sms to 1,23 zł z VAT, a każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Głosowanie trwa do 23 marca do godz. 23.59. Dla zwyciężczyni naszego plebiscytu mamy Srebrną Różę oraz biżuterię ufundowaną przez Pracownię Złotniczo-Jubilerską Lecha Plewińskiego przy ul. 1 Maja 28 w Elblągu.
To najstarsza firma złotniczo-jubilerska w Elblągu, istnieje od 1979 roku. Jest połączeniem wieloletniej tradycji, doświadczenia i jakości. Oferuje wszelkie naprawy złotnicze, wykonuje nowe wyroby, także według projektów klienta, grawerowanie, ekspertyzy i wycenę biżuterii, fachowe doradztwo oraz sprzedaż wyrobów ze złota i srebra w atrakcyjnych cenach, a także coś nowego – zaprojektuj własne obrączki, a my ci je wykonamy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB