Krytyka budowy wiaduktu na Zatorze, ewentualne przejęcie infrastruktury narciarskiej na Górze Chrobrego przez miasto, a także o swojej kandydaturze na prezydenta Elbląga mówił poseł Jerzy Wilk (PiS) podczas środowej (14.03) konferencji prasowej.
W środę podczas konferencji prasowej poseł Jerzy Wilk (PiS) odniósł się do kilku bieżących spraw i inwestycji w Elblągu. Na pierwszy ogień poszła Góra Chrobrego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!