środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Czeka pierwsza strona!

2018-04-03 10:25:02 (ost. akt: 2018-04-03 10:31:25)
W ubiegłym roku nasz plebiscyt wygrali Lilianna i Sebastian

W ubiegłym roku nasz plebiscyt wygrali Lilianna i Sebastian

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnukowie mają na to szansę....

Nasz plebiscyt Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.

Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów. Ale nie tylko! Zwycięzcy trafią na okładkę „Dziennika Elbląskiego”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail gazeta@dziennikelblaski.pl.
Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach woj. warmińsko-mazurskiego. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godz. 12.
Regulamin plebiscytu tutaj.