Wtorek, 17 września 2019. Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

W Elblągu powstaje ośrodek szkolenia piłkarskiego. Dwa spotkania dla rodziców

2018-04-04 20:58:59 (ost. akt: 2018-04-04 21:08:33)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

W Elblągu powstaje Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego. Już w najbliższy czwartek (5.04) i piątek (6.04) odbędą się spotkania organizacyjno-informacyjne z udziałem rodziców.

— W związku z licznymi pytaniami i wieloma niewyjaśnionymi kwestiami związanym z powstaniem Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego Młodzież i Podstawowej Szkoły Sportowej nr 3 w Elblągu informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zorganizowaliśmy dwa spotkania z władzami Elbląga, szkoły oraz Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie — informuje klub Olimpia Elbląg.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek (5.04) i będzie skierowane do rodziców dzieci z klas I-III (początek godz. 18). Kolejnego dnia organizatorzy zapraszają rodziców dzieci z klas IV-VIII (początek o godz. 17).

Oba spotkania odbędą się w budynku klubowym ZKS Olimpii Elbląg przy ul. Agrykola 8.

— Zapraszamy wszystkich, którzy już się zakwalifikowali oraz tych, którzy jeszcze się wahają i chcieliby poznać więcej szczegółów związanych ze szkołą. Informujemy, że już niebawem rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca. Warto przyjść, bo warunki do nauki i wokół niej będą bardzo dobre — zachęca elbląski klub.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB