Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Turniej o Puchar EMLO. Zapisy chętnych do 13 kwietnia

2018-04-09 14:35:58 (ost. akt: 2018-04-09 14:40:27)

Czeka nas cały dzień gry, piękna sportowa rywalizacja — informują organizatorzy Turnieju o Puchar EMLO, który 21 kwietnia zostanie rozegrany na Orliku przy ul. Korczaka w Elblągu. Zapisy chętnych drużyn do 13 kwietnia.

W zaplanowanym na 21 kwietnia (niedziela) turnieju weźmie udział osiem drużyn. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Turniej zostanie rozegrany na Orliku przy ul. Korczaka w Elblągu. Początek zmagań zaplanowano na godz. 9.40, a zakończenie około godz. 19.

Organizatorami są: EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika, w której skład wchodzą: Mateusz „Prezes” Maj, Dawid Cyrson, Miłosz Głowacki, Kacper Kurkiewicz oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął dyrektor "jedenastki" Bogusław Milusz.

EMLO jest to amatorska organizacja, która przez ostatnie trzy sezony prowadziła rozgrywki dla młodzieży w postaci ligi. Na jej mecze często przychodziło wielu obserwatorów.
— Były i rekordy, gdzie ich liczba stworzyła już liczbę trzycyfrową – jest to niemałe osiągnięcie, jak na zwykły mecz ligowy w EMLO. Teraz wychodzimy z nową inicjatywą, w której to rozegramy turniej całodniowy — wyjaśniają założyciele EMLO. — Pomysł ten narodził się, ponieważ po trzech sezonach ligi stwierdziliśmy, że czas na coś innego, wyjątkowego.

Więcej informacji na fanpage EMLO tutaj. Kontakt możliwy również przez fanpage bądź email emlo@interia.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB