W miniony weekend pary z EKT Jantar reprezentowały Elbląg na turniejach w Wikielcu koło Iławy i Nicei.
Elbląski Klub Tańca Jantar to ponad 50 par turniejowych, które startując na kolejnych zawodach walczą o miejsca w finałach, zdobywają medale a tym samym uzyskują punkty dające możliwość przejścia do wyższej klasy tanecznej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!