Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Profesjonalna sesja zdjęciowa i pierwsza strona dla zwycięzców! Mała Księżniczka i Mały Książę 2018

2018-04-17 07:15:07 (ost. akt: 2018-04-17 13:35:32)

Profesjonalna sesja fotograficzna, pluszowe maskotki oraz zaproszenia do Bajlandii to nagrody, jakie mamy dla zwycięzców plebiscytu Mała Księżniczka, Mały Książę. Czekamy na zgłoszenia kandydatów do tych tytułów.

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Nasz plebiscyt od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.
Dlaczego warto w nim wziąć udział?
— To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Ale nie tylko! Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy atrakcyjne nagrody. Zdjęcie książęcej pary zostanie opublikowane 1 czerwca na pierwszej stronie „Dziennika Elbląskiego”.

Mała Księżniczka i Mały Książę otrzymają również zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową - fundatorem nagrody jest Anetta Walczyńska - Fotografia przy ul. Hetmańskiej 47 w Elblągu. Firma zajmuje się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, rodzinną oraz portretami. Działa głównie w Elblągu i okolicach. Efekty pracy tej firmy możecie zobaczyć na jej koncie na Facebooku - tutaj.

Dla naszych zwycięzców mamy także pluszową księżniczkę i księcia wykonane przez Szwalnię Malucha przy ul. Kowalskiej 3-5C oraz zaproszenia do Bajlandii przy ul. Kochanowskiego 11.

Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy! W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27 marca 2008 r. i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni. Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail gazeta@dziennikelblaski.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 26 maja 2018 r. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach woj. warmińsko-mazurskiego. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godz. 12.

Aktualne wyniki sprawdzisz tutaj