Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Zgłoś swoje dziecko!

2018-04-17 07:15:07 (ost. akt: 2018-04-26 21:15:09)
Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy m.in. te pluszowe maskotki ze Szwalni Malucha

Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy m.in. te pluszowe maskotki ze Szwalni Malucha

Profesjonalna sesja fotograficzna, pluszowe maskotki oraz zaproszenia do Bajlandii to nagrody, jakie mamy dla zwycięzców plebiscytu Mała Księżniczka, Mały Książę. Czekamy na zgłoszenia kandydatów do tych tytułów.

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Nasz plebiscyt od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.
Dlaczego warto w nim wziąć udział?
— To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Ale nie tylko! Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy atrakcyjne nagrody. Zdjęcie książęcej pary zostanie opublikowane 1 czerwca na pierwszej stronie „Dziennika Elbląskiego”.

Mała Księżniczka i Mały Książę otrzymają również zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową - fundatorem nagrody jest Anetta Walczyńska - Fotografia przy ul. Hetmańskiej 47 w Elblągu. Firma zajmuje się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, rodzinną oraz portretami. Działa głównie w Elblągu i okolicach. Efekty pracy tej firmy możecie zobaczyć na jej koncie na Facebooku - tutaj.

Dla naszych zwycięzców mamy także pluszową księżniczkę i księcia wykonane przez Szwalnię Malucha przy ul. Kowalskiej 3-5C oraz zaproszenia do Bajlandii przy ul. Kochanowskiego 11.

Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy! W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27 marca 2008 r. i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni. Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail gazeta@dziennikelblaski.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 26 maja 2018 r. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach woj. warmińsko-mazurskiego. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godz. 12.

Aktualne wyniki sprawdzisz tutaj