Tegoroczni maturzyści zakończyli w piątek (27.04) rok szkolny. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla nich prezent. To specjalne wydanie „Dziennika Elbląskiego” z ich zdjęciami ze studniówek. Na pamiątkę szkolnych lat! Powodzenia na maturze.
[article]488589[/article]Uczniowie klas III liceów ogólnokształcących i IV klas techników w piątek oficjalnie zakończą naukę w szkołach. W I Liceum Ogólnokształcącym zakończenie roku odbyło się w auli szkoły. Świadectwa odebrało 169 uczniów. Ci z najlepszą średnią ocen odebrali także wyróżnienia. Tytuł "Najlepszego Absolwenta", statuetkę i dyplom, otrzymała Emilia Konopko z klasy III f, która uzyskała średnią ocen 5,65.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!