środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Siatkarka z Elbląga została mistrzynią Włoch. Szalona radość i zdjęcie nago

2018-04-30 11:34:36 (ost. akt: 2018-04-30 11:58:54)

Pochodząca z Elbląga Joanna Wołosz zdobyła ze swoim zespołem Imoco Volley Conegliano tytuł mistrza Włoch. Na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym jest naga, ale zasłonięta okazałym pucharem, także fani wiele nie zobaczą.

28-letnia Joanna Wołosz nie tylko wywalczyła mistrzostwo Włoch, ale została także wybrana MVP finałów Serie A.

Sportową karierę Wołosz rozpoczynał w Elblągu, w Truso pod okiem trenera Andrzej Jewniewicza.
— Joasię do gry w siatkówkę namówiłem, kiedy uczęszczała do czwartej klasy Szkoły Podstawowej przy ul. Wyżynnej — wspominał trener Jewniewicz w jednej z rozmów z Dziennikiem Elbląskim. — Była młodziczką, kiedy trafiała do Truso Elbląg. Z tym zespołem pojechała na pierwsze w życiu zgrupowanie do Sztutowa. Miała wówczas 159 cm wzrostu i zaakceptowała rolę rozgrywającej. Jej przygoda z siatkówką trwa do dzisiaj.

Dobrą grę Wołosz dostrzegły także inne kluby. Już jako juniorka trafiła do Gedanii Gdańsk, a stamtąd w 2007 r. do SMS Sosnowiec. Dwa lata później grała już z seniorkami w Impelu Wrocław. W reprezentacji Polski seniorek zadebiutowała w 2010 r. W swojej karierze m.in. dwukrotnie była mistrzynią Polski - w 2016 i 2017 r., a także mistrzynią Polski kadetek i juniorek.

Zdjęcie Joanny Wołosz z pucharem za mistrzostwo Włoch można zobaczyć tutaj

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB