Reklama

Rowerem do Kamienia Trzech Krzyży

04/05/2018 13:55

Niebawem kolejna Miejska Wycieczka Rowerowa. Tym razem celem będzie Kamień Trzech Krzyży.

Czwarta Miejska Wycieczka Rowerowa będzie prowadziła do Kamienia Trzech Krzyży. Trasa: Elbląg-Jagodnik -Kamiennik Wielki - Kwietnik - Nowe Monasterzysko - Milejewo - Ogrodniki - Jelenia Dolina - Elbląg. Łączna długość trasy wynosi około 37 kilometrów. Start 20 maja 2018 r. o godzinie 10.00 przy sklepie Biedronka przy ulicy Rawskiej

W trakcie wycieczki przewidywane są krótkie przerwy na jedzenie, robienie zdjęć itp. Każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę, klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.

Wycieczka będzie przebiegała po drogach gruntowych i po płytach betonowych. Organizatorzy zalecają jazdę na rowerach górskich z jak najszerszymi oponami.

Na trasie niedzielnych wycieczek nie zabraknie tradycyjnie także słodkiego wsparcia energetycznego. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, turystyczne w granicach 15 km/h. Zapraszamy całe rodziny i wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu!
Informacja PTTK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama