Poniedziałek, 25 maja 2020. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Maciej Maleńczuk wystąpi w Elblągu. Mamy dla Was bilety na ten koncert

2018-05-05 14:45:50 (ost. akt: 2018-05-05 14:57:57)
Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Już 2 czerwca w Elblągu wystąpi Maciej Maleńczuk. Koncert w Teatrze im. A. Sewruka rozpocznie się o godz. 20. Dla naszych Czytelników mamy cztery bilety od organizatorów tego wydarzenia.

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka", „Tango libido", „Sługi za szlugi", „Dawna dziewczyno" czy „Synu".

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".

Dla naszych Czytelników mamy cztery bilety na koncert Macieja Maleńczuka w Elblągu. Żeby zdobyć jedno z nich należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać trzy słowa, które kojarzą się nam z muzyką - treść sms to de.ma.odpowiedź.
Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Bilety trafią do autorów najciekawszych. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Bilety na koncert w cenach: 90 zł (parter), 80 zł (balkon) można nabyć w Internecie na portalach: kupbilecik.pl i ebilet.pl oraz w sieciach salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB