Poseł Jerzy Wilk podczas zorganizowanej w środę konferencji prasowej powiedział, że zapadła decyzja w sprawie kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Elbląga. Nazwisko kandydata ma zostać ogłoszone jeszcze w tym miesiącu.
W środę (16.05) podczas konferencji prasowej poseł Jerzy Wilk poinformował, że do końca tego miesiąca Prawo i Sprawiedliwość przedstawi swojego kandydata na prezydenta Elbląga. Poznamy też kandydatów z innych miast powiatu elbląskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!