środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Mała Księżniczka, Mały Książę. Ostatnie godziny, by zgłosić dziecko

2018-05-22 07:00:00 (ost. akt: 2018-05-21 21:28:00)
Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy m.in. te pluszowe maskotki ze Szwalni Malucha

Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy m.in. te pluszowe maskotki ze Szwalni Malucha

Jeszcze tylko do najbliższej środy (23.05) do godz. 12 czekamy na zgłoszenia dzieci w naszym plebiscycie "Mała Księżniczka, Mały Książę". Dla zwycięzców plebiscytu mamy profesjonalną sesję fotograficzną, pluszowe maskotki oraz zaproszenia do Bajlandii. Ich zdjęcia ukażą się 1 czerwca na pierwszej stronie "Dziennika Elbląskiego".

Pięć dziewczynek i sześciu chłopców. To grono naszych kandydatów do książęcych tytułów. Wciąż jeszcze czekamy na zgłoszenia kolejnych. W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci urodzone 27 marca 2008 r. i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni. Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail gazeta@dziennikelblaski.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu. Uwaga, na zgłoszenia czekamy tylko do najbliższej środy (23.05) do godz. 12.

Zwycięzców naszej zabawy wskażą Czytelnicy, głosując sms-owo. Jak zagłosować na swojego faworyta? W przypadku Małej Księżniczki należy wysłać sms pod nr 71160 o treści de.mka.x - gdzie x to numer przypisany konkretnej kandydatce. Koszt sms to 1,23 zł z VAT. W przypadku głosowania na Małego Księcia należy wysłać sms pod nr 71160 o treści de.mke.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu kandydatowi. Koszt sms to 1,23 zł z VAT.

Głosowanie potrwa do 26 maja do godz. 23.59.

Dla zwycięzców naszego plebiscytu mamy atrakcyjne nagrody. Zdjęcie książęcej pary zostanie opublikowane 1 czerwca na pierwszej stronie „Dziennika Elbląskiego”.

Mała Księżniczka i Mały Książę otrzymają również zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową - fundatorem nagrody jest Anetta Walczyńska - Fotografia przy ul. Hetmańskiej 47 w Elblągu. Firma zajmuje się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, rodzinną oraz portretami. Działa głównie w Elblągu i okolicach. Efekty pracy tej firmy możecie zobaczyć na jej koncie na Facebooku - tutaj.

Dla naszych zwycięzców mamy także pluszową księżniczkę i księcia wykonane przez Szwalnię Malucha przy ul. Kowalskiej 3-5C oraz zaproszenia do Bajlandii przy ul. Kochanowskiego 11.