Jeszcze tylko do najbliższej środy (23.05) do godz. 12 czekamy na zgłoszenia dzieci w naszym plebiscycie "Mała Księżniczka, Mały Książę". Dla zwycięzców plebiscytu mamy profesjonalną sesję fotograficzną, pluszowe maskotki oraz zaproszenia do Bajlandii. Ich zdjęcia ukażą się 1 czerwca na pierwszej stronie "Dziennika Elbląskiego".
Pięć dziewczynek i sześciu chłopców. To grono naszych kandydatów do książęcych tytułów. Wciąż jeszcze czekamy na zgłoszenia kolejnych. W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci urodzone 27 marca 2008 r. i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni. Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail [email protected]. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu. Uwaga, na zgłoszenia czekamy tylko do najbliższej środy (23.05) do godz. 12.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!