Polscy piłkarze przegrali z Senegalem 1:2 w pierwszym swoim meczu na mistrzostwa świata w Rosji. W Elbląskiej Strefie Kibice biało-czerwonym kibicowało w pewnym momencie nawet 1,6 tysiąca osób. Przypomnijmy, że strefa została zorganizowana w hali lodowiska Helena przy ul. Karowej.
Polska - Senegal 1:2 (0:1)




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!