Reklama

Polacy przegrali z Senegalem. Ponad 1,5 tysiąca osób w Elbląskiej Strefie Kibica [zdjęcia, film]

19/06/2018 19:42

Polscy piłkarze przegrali z Senegalem 1:2 w pierwszym swoim meczu na mistrzostwa świata w Rosji. W Elbląskiej Strefie Kibice biało-czerwonym kibicowało w pewnym momencie nawet 1,6 tysiąca osób. Przypomnijmy, że strefa została zorganizowana w hali lodowiska Helena przy ul. Karowej.

Polska - Senegal 1:2 (0:1)
0:1 - Cionek (38 samob.), 0:2 - Niang (60), 1:2 - Krychowiak (86)
POLSKA: Szczęsny - Piszczek (83 Bereszyński), Pazdan, Cionek, Rybus - Błaszczykowski (Bednarek), Krychowiak, Zieliński, Grosicki - Milik (73 Kownacki), Lewandowski
SENEGAL: K. N"Diaye – Wagué, Koulibaly, Sané, Sabaly – Mané, Gueye, N"Diaye (87 Kouyaté), Sarr – Niang (75 Konate), Diouf (59 N"Doye)

[gallery=4]108352[/gallery]


Fot. Marek Lewandowski

[script=https://video.onnetwork.tv/embed.php?sid=QlcsRnNOLDA="][/script]


Fot. Marek Lewandowski


Fot. Marek Lewandowski


Fot. Marek Lewandowski


Fot. Marek Lewandowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama