Niedziela (12.08) to ostatni dzień, w którym można zagłosować w naszym plebiscycie na Dziewczynę Lata. Na sms-y czekamy tego dnia do godz. 23.59.
Na zwyciężczynię czeka nagroda ufundowana przez partnera plebiscytu, Soho-Strefę Burgera przy ul. Rybackiej 26a na Starym Mieście. Jest nią uroczysta kolacja, nocleg i śniadanie dla dwóch osób w Hotelu i Restauracji Kadyny Folwark Hotel&Spa. Zwyciężczyni naszej zabawy weźmie także udział w sesji fotograficznej z udziałem naszego fotoreportera. Jej zdjęcie trafi także na pierwszą stronę „Dziennika Elbląskiego”.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!