Do naszej redakcji napływają zgłoszenia od mieszkańców różnych części Elbląga o powietrzu, które "ma bardzo dziwny zapach".
— Na Zawadzie powietrze śmierdzi paloną gumą, jest też ograniczona trochę widoczność. Podobnie jest w innych częściach miasta. Co się stało? — pyta mieszkaniec Elbląga, który zadzwonił do naszej redakcji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!