Dla mieszkańców Elbląga niedziela minęła pod znakiem policyjnego festynu. Z okazji Święta Policji funkcjonariusze przygotowali mnóstwo atrakcji. Było wiele konkursów i pokazów, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
W niedzielne popołudnie na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu miał miejsce festyn zorganizowany przez elbląską policję. Wcześniej odbyły się zawody wędkarskie i została odprawiona uroczysta msza w katedrze Św. Mikołaja.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!