Reklama

Znalazł pieniądze przy bankomacie. Szukają ich właściciela

23/07/2018 13:14

Do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zgłosił się mężczyzna, który znalazł przy bankomacie w okolicach ul. Płk. Dąbka znaczną sumę pieniędzy.

Zdarzenie miało miejsce 19 lipca. Mężczyzna czekał w kolejce do bankomatu. Gdy chciał wypłacić swoje pieniądze, zauważył, że przy bankomacie pozostała znaczna suma najprawdopodobniej po wcześniejszym kliencie. Pieniądze zabrał i przyniósł do komendy policji. Właściciela pieniędzy prosimy o kontakt z policjantem pod nr. tel.: 55 230 17 07.
Informacja KMP w Elblągu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama