Czwartek, 21 marca 2019. Imieniny Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Dziewczyna Lata 2018. Coraz więcej kandydatek do tego tytułu

2018-07-31 09:36:16 (ost. akt: 2018-07-31 10:13:59)

Izabela Mackiewicz to kolejna kandydatka, która zgłosiła się do naszego letniego plebiscytu Dziewczyna Lata 2018. Wciąż czekamy na zgłoszenia kolejnych odważnych dziewczyn! Na zwyciężczynię czekają atrakcyjne nagrody.

Na zwyciężczynię czeka nagroda ufundowana przez partnera plebiscytu, Soho-Strefę Burgera przy ul. Rybackiej 26a na Starym Mieście. Jest nią uroczysta kolacja, nocleg i śniadanie dla dwóch osób w Hotelu i Restauracji Kadyny Folwark Hotel&Spa. Zwyciężczyni naszej zabawy weźmie także udział w sesji fotograficznej z udziałem naszego fotoreportera. Jej zdjęcie trafi także na pierwszą stronę „Dziennika Elbląskiego”

Udział w naszym plebiscycie może być wakacyjną pamiątką na długie lata. Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Czekamy na zgłoszenia kandydatek w wieku od 18 do 30 roku życia. Jeżeli spełniasz ten warunek, jesteś odważna, uśmiechnięta i lubisz się bawić, to nie ma co się wahać. Do odważnych świat należy. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem można wysyłać pod adres mailowy gazeta@dziennikelblaski.pl. Każda uczestniczka może w dowolnym momencie zrezygnować z uczestnictwa (zasady zgłaszania w ramce obok).

Wraz z otrzymaniem pierwszych zgłoszeń rozpocznie się głosowanie Czytelników na „Dziewczynę Lata”. Zdjęcia kandydatek zostaną również opublikowane na naszej stronie internetowej www.dziennikelblaski.pl. Głosowanie będzie trwało do 12 sierpnia do godz. 23.59.

Regulamin plebiscytu tutaj

Prawidłowe zgłoszenie do plebiscytu powinno zawierać:
— zdjęcie kandydatki
— zgodę kandydatki na wykorzystanie przez Organizatora jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”.
— dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia
— numer telefonu do kontaktu.
— zdjęcie
W temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2018. Zgłoszenia przyjmujemy do 10.08.2018 do godz. 10.

Listę kandydatek, aktualne wyniki sprawdzisz tutaj

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB