Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg wznowili treningi po letniej przerwie. Po wycofaniu z superligi elbląska drużyna nowy sezon rozpocznie w I lidze i w mocno zmienionym składzie. Nowym trenerem „Meblarzy” został Grzegorz Czapla.
Pierwszy trening po wakacyjnej przerwie piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg odbyli w minioną środę na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Saperów. Jeszcze dwa miesiące temu, gdy wycofano „Meblarzy” z zawodowej superligi, wydawało się, że to koniec męskiej piłki ręcznej w Elblągu. Po rozmowach działaczy klubowych z władzami Elbląga udało się uratować zespół, który w nowym sezonie będzie występował w I lidze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!