Przegrywali 0:2, a wygrali. Niespodzianka Polonii Markusy [okręgówka, wyniki 1. kolejki]

2018-08-12 11:24:42(ost. akt: 2018-08-12 12:17:58)
Już na rozpoczęcie nowego sezonu w klasie okręgowej gr. 2 nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich sprawili piłkarze Polonii Markusy, którzy pokonali na własnym boisku Warmię Olsztyn 3:2.
• Polonia Markusy — Warmia Olsztyn 3:2 (0:2)
0:1, 0:2 — Filipek 12,42), 1:2 — Kudryk (52), 2:2 — Kowalski (65 karny), 3:2 — Sulicki (90)

Co ciekawe, goście po pierwszej połowie prowadzili 2:0, a mogli być w jeszcze lepszej sytuacji. Gospodarzy od utraty jeszcze jednego gola uratowała poprzeczka.
Po przerwie Polonia, nie mając nic do stracenia, ruszyła śmiało do ataków. Efekt był taki, że doprowadziła do remisu, a także zdobyła gola na wagę zwycięstwa. Wynik meczu ustalił przebywający zaledwie pięć minut na boisku 17-letni Filip Sulicki.

• Płomień Turznica — Polonia Pasłęk 3:2 (1:0)
1:0 — Sadowski (22), 2:0, 3:0 — Klimecki (52,86), 3:1, 3:2 — Błażewicz (90, 90+3)